מי שנקלע לחובות כבדים עלול למצוא את עצמו במצב בו הוא לא יכול לעמוד בתשלומים לנושים שלו. הזמן עובר וככל שהוא מתקדם נערמים עוד ועוד חובות, וגם את אלו הוא לא מצליח לשלם והסחרור הופך למהיר יותר ויותר. כשהחובות לא משולמים זה מגיע בדרך כלל להוצאה לפועל שיש לה את האמצעים שלה לנסות ולקבל כמה שיותר מהחובות בחזרה, אך יש גם אופציה אחרת, אופציה להתחיל דף חדש וחיים חדשים. פשיטת רגל הפטר יכולה להיות הפתרון לחייב, אם הוא עומד בקריטריונים שונים ואם יש לו עורך דין פשיטת רגל בתל אביב כמו בכל מקום אחר שיש לו ניסיון.

מהו ההפטר?
פשיטת רגל הפטר כשמה כן היא. הכרזה על פשיטת רגל – על אי יכולת של החייב להחזיר את חובותיו ולאחר הליך מסוים לקבל פטור מהחובות הללו ולהתחיל בחיים ללא חובות. ההליך כולל כינוס נכסים של החייב, ואלו יחולקו לנושים שלו. עורכי דין פשיטות רגל בתל אביב  ובכל אזור אחר, הם אלו שמייצגים את החייב אל מול כונס הנכסים ובית המשפט, ומגישים בשמו את הבקשה. ההליך כולל בדרך כלל גם הגבלות שונות של החייב, הגבלות שמגיעות בשביל לוודא שהוא לא ייכנס לחובות נוספים, ובכל ההליך הזה עורך דין פשיטות רגל בת"א ובכל אזור אחר, הוא זה שמייצג את החייב.

עבודתו של עורך הדין
פשיטת רגל והפטר מגיעה לאחר הליך ארוך ומייגע אך כדאי מבחינת החייב. עורך דין פשיטת רגל בתל אביב ובכל אזור אחר, הוא זה שיבטל עיקולים שונים שיש לחייב, הוא זה שיגיש בקשה לעיכוב הליכים שונים, הוא זה שיעבור על צו התשלומים והוא זה שיוודא שמירה על מסגרת כספית בתהליך. עורכי דין פשיטות רגל בתל אביב וכו' דואגים להכל מא' ועד ת', ואם יש להם את הניסיון הדרוש הם יכולים להביא תוצאות טובות עבור הלקוח שלהם. זאת הסיבה שמי שרוצה להגיש בקשת פשיטת רגל הפטר צריך עורך דין פשיטות רגל בת"א עם ניסיון רב.

משרד עורכי דין מוריאנו לונטר
משרד עורכי דין מוריאנו לונטר מתמחה בתחומים שונים וביניהם גם בפשיטות רגל, הוצאה לפועל וכל מה שמתקשר. אם אתם רוצים להתחיל דף חדש בחייכם ומבקשים הליך פשיטת רגל הפטר, אתם חייבים ייצוג מקצועי וטיפול מסור, ואת זה עושה משרד עורכי דין מוריאנו לונטר. המשרד מעסיק צוות משפטי מקצועי ברמה אישית גבוהה, ומקפיד על סטנדרטים מקצועיים גבוהים כמו גם על טיפול משפטי הולם.

מייסד המשרד הינו עורך דין מוריאנו אילן אשר בין השאר משמש ככונס נכסים מטעם בית המשפט, יחד עם עורך דין לונטר אורי שמביא עמו ניסיון עסקי רב שנים בתחומים מגוונים. אם אתם צריכים מי שייצג אתכם בהליך פשיטת רגל, משרד עורכי דין מוריאנו לונטר הוא המשרד אותו אתם צריכים.