חברה שהתפרקה מעמידה את בעליה ואת כלל עובדיה מול מצב מטריד ומעיק. במקרים רבים תהיה החברה חייבת סכומים גבוהים לעובדים, לספקים ועוד. על מנת לאפשר לכל הנוגעים בדבר להמשיך בחיים ולא לשקוע במצב הכלכלי הבעייתי, נקבעו חוקים שונים. הללו נועדו להושיט יד במקרה של פירוק חברה, כך שהסיטואציה המטרידה לא תגרור בעקבותיה מצוקה ממשית בקרב הנוגעים בעניין. פירוק חברה יעשה באמצעות עורך דין פשיטות רגל ופירוקים בתל אביב. עורך הדין ייצג את החברה ויוביל את הליך פירוק החברה בתבונה. כך שהנזקים יהיו מינימליים. בתוך ההליך של פירוק חברה, קיימים בדרך כלל הליכי משנה בהוצאה לפועל, המתגלגלים בדרך כלל כאשר הינם בסכומים משמעותיים, להליכי פשיטת רגל. 

ניהול מקצועי בידי עורך דין פשיטות רגל בתל אביב
פשיטת רגל הוא מצב בו אדם פרטי נמצא במצב של מוגבלות. הוא חייב סכומים גדולים לאנשים שונים, אך אין לו אפשרות כלכלית לפרוע את החובות. החובות המעיקים לצד הניסיונות של הנושים לדרוש את הכסף שלהם, מעמיד את החייב במצב מעיק ומלחיץ. הוא לא רואה באופק את המוצא שיוציא אותו מהסבך. במקרה כזה יהיה עליו לשקול אפשרות של פניה אל עו"ד פשיטת רגל בת"א. המטרה היא להוביל הליך של פשיטת רגל. הליך כזה יכלול עיכוב הליכים בהוצאה לפועל, במקרה שקיימים נגד החייב תיקים בהוצאה לפועל. כמו כן יפעל עו"ד פשיטת רגל בת"א במטרה להוביל מהלך לקבלת צו הפטר.

הפטר יינתן במקרה בו בית המשפט יהיה משוכנע כי אכן אין לחייב את האפשרות לפרוע את כל החובות שלו. 
במקרה כזה ייעשה ניסיון להגיע להסכמה בין החייב לנושים, המטרה היא לקבוע פשרה לרצון כל הצדדים. התהליך יכלול בחינה מעמיקה של היכולות הכלכליות של החייב. במטרה לקבוע הסכם בו הוא משלם סכום חודשי קבוע עבור החזר החובות שלו. בתקופה זו יהיה עליו להתאמץ על מנת לעמוד בהחזרים אלו. אבל זה יהיה לו משתלם וכדאי מאוד. שכן עמידה בהחזרים אלו יובילו למחיקת אחוז משמעותי מכלל החובות שלו. כמו כן הוא משיג בתהליך זה שקט מצד הנושים. כך שהוא יוכל לפתוח תקופה רגועה יותר בחיים שלו, במטרה לשקם את עצמו מבחינה כלכלית ללא טרדות ולחצים בגין חובות העבר.

הוצאה לפועל איחוד תיקים תאפשר לחייב לצמצם את החזית ולהשיג שליטה על החובות ועל הסערה הכלכלית בה הוא נתון. בעזרת עורך הדין שייצג אותו במקצועיות, הוא יתחיל בהחזרי חובות משך תקופה. הוא ישלים את התקופה וימצה את כושר ההחזר שלו. לאחר מכן הוא יוכל להתחיל מחדש ללא עול מעיק מהעבר. וזו המטרה של ההליך – לאפשר פרק חדש לאחר תסבוכת כלכלית וחובות. חייבם רבים מצאו בהליך זה את המוצא שלהם, והם אכן התחילו מחדש. החירות הכלכלית אותה השיגו שיקמה אותם מכל הבחינות. חברה בפירוק תיוצג נאמנה על ידי עורך דין מוריאנו לונטר, בעל התמחות בתחום. לצמצום הנזקים.