הגנה על חייבים וליווי מלא שלהם בהליך פשיטת רגל, הגנה בהליכים של הוצאה לפועל, הגעה להסדרי חובות, סגירת תיקי הוצאה לפועל, ליווי חברות בהליך פירוק, סיוע בתביעות בנקים מהווים רק חלק מהתפקידים הרבים של עורכי דין לפשיטת רגל. כל אחד מהתפקידים הללו, טומן בחובו רמת מורכבות גבוהה ולכן מצריך ניסיון ורמה מקצועית גבוהה. כך שגם אם אתם זקוקים לעורך דין לצורך טיפול בפשיטת רגל וגם אם לשירות אחר מתוך אותם השירותים אותם עורכי דין לפשיטות רגל מציעים, חשוב שתבצעו בחירה מושכלת ונבונה באותו עורך דין שילווה וייצג אתכם, בתהליכים הלא פשוטים לקראתם אתם עומדים.

צו כינוס נכסים וחשיבותו
אחד מהשלבים הראשונים החשובים בהליך טיפול בפשיטת רגל, אשר יתבצע על ידי עו"ד פשיטת רגל ברמת גן או בכל עיר אחרת, הוא הגשת בקשה לצו כינוס נכסים. ברגע בו אותו צו כינוס נכסים יינתן, כל ההליכים המשפטיים בכלל והליכי הגבייה בפרט, יהיו מעוכבים ואותו משרד עורך דין לפשיטת רגל, יוכל להתחיל ולבצע את כל הצעדים בדרך להליך פשיטת רגל. אפשרות נוספת אשר עומדת בפני החייב הנמצא במצב שכזה, היא להגיש לנושים באמצעות אותם עורכי דין לפשיטות רגל הצעת הסדר, כאשר במידה והצעה זו תתקבל ואף תאושר על ידי בית המשפט, תביא לסיום התהליך בצורה מהירה ויעילה.

עורכי דין לפשיטות רגל וחשיבות תפקידם בהשגת המטרה
אף אחד מאתנו לא חסין מהסתבכויות כלכליות כאלו ואחרות וכחלק מכך, הצורך להגיע למצב של פשיטת רגל, יכול להוות את נחלתו של כל אדם, כאשר אם היא מתנהלת בהליך משפטי חוקי ומסודר, בהחלט לא מדובר בסוף העולם. עורכי דין לפשיטת רגל מנוסים ומיומנים, ידאגו שכל אחד משלבי התהליך יתבצע בצורה הטובה ביותר והאינטרסים של הלקוח שלהם יישמר לאורך כל אותו התהליך. משרד עורך דין לפשיטת רגל שהינו מנוסה בתחומו, ייקח בחשבון לאורך כל התהליך את המצב הכלכלי הקשה של הלקוח ואת העובדה שהוא מתמודד עם לחצים לא קלים ויפעל על מנת להוציא אותו מהמצב הבעייתי הזה כמה שיותר מהר ולאפשר לו לפתוח דף חדש בחייו.

פשיטת רגל מהווה במקרים רבים, כאמור, תהליך סבוך, הכולל שלבים רבים וצורך להתנהל מול מספר גורמים. כחלק מכך, בעת בחירת עורכי דין לפשיטות רגל, לא מומלץ להתפשר על פחות מעורך הדין המקצועי והמנוסה ביותר. משרד עורכי הדין מוריאנו לונטר, הינו משרד בעל שם ומוניטין בתחום פשיטת הרגל. עורכי הדין המקצועיים של המשרד הינם בעלי הידע המקצועי והכלים ללוות את הלקוחות שלהם לאורך כל שלבי התהליך, עד להשגת התוצאות המבוקשות – ובמקרים מסוימים גם לאחר מכן. כך שאם אתם תרים אחר עו"ד פשיטות רגל ברמת גן או בכל מקום אחר, אין ספק שזאת הכתובת הנכונה בעבורכם.