כל חברה או אדם פרטי, אשר מתמודדים עם חובות גדולים לנושים, מבלי יכולת להחזיר או להסדיר את החובות, עלול להרגיש ייאוש. אז נכון שמדובר במצב מורכב ולא נעים, אבל בהחלט לא מדובר בסוף העולם וקיימות דרכים לצאת מהמצב הזה ולצעוד לעבר עתיד אופטימי יותר. אחד הצעדים אשר בכוחם להוציא חייב ממצב הביש אליו נקלע, הוא הגשת בקשת הפטר. במידה ובקשה זאת תתקבל, ותתאפשר מחיקת החובות של החייבים והזדמנות עבורם להתחלה חדשה ונקייה. כמובן, שבכדי לבדוק שצעד זה הוא אכן בר מימוש, חשוב מאוד לבחור בקפידה אחד מאותם עורכי דין פשיטת רגל ברמת גן, שהינם מנוסים ומקצועיים בתחום זה. חשוב לציין, שקבלת הפטר מחובות תהווה אומנם הדרך הטובה ביותר לנושא של טיפול בחובות. אך גם אם דרך זאת לא תתאפשר, ישנם צעדים נוספים בהם ניתן לנקוט בכדי להגיע למצב של הסדר חובות מול ספקים ונושים אחרים.

התנאים לקבלת הפטר מחובות בהוצאה לפועל
חשוב לציין, שלא כל חייב יוכל להשיג מצב של הסדר חובות מול ספקים באמצעות הליך של הפטר מחובותיו. בכדי לקבל הפטר מהחובות, על החייב לעמוד במספר תנאים ובין היתר: עליו להיות מוגבל באמצעים למשך תקופה אשר עולה על ארבע שנים. סכום החובות של החייב בהוצאה לפועל יהיה עד לשמונה מאות אלף ₪. על החייב לעמוד בצו התשלומים במשך תקופה של שלוש שנים בטרם הגשת הבקשה לנושא של הפטר מחובות. החייב לא נמצא בהליך של פשיטת רגל ולא היה מצוי בהליך שכזה בחמש השנים שבטרם הגשת הבקשה. תנאי נוסף לקבלת ההפטר נוגע לנושא של היכולות הכלכליות של החייב, כאשר רק חייבים שאין ברשותם נכסים בעלי ערך יוכלו להיות זכאים בסופו של הליך לקבלת ההפטר.

חשיבות בחירת עורך הדין
בכדי לקבל הפטר מהחובות, יש דרך לעבור, כאשר כל אחד מהשלבים בדרך הזאת הינו בעל חשיבות והשפעה על השאלה, האם בסופה של הדרך יוכל החייב לקבל את ההפטר המיוחד ועל ידי כך, לפתוח דף חדש בחייו. מהסיבה הזאת, החשיבות של בחירת עורך דין מקצועי ומנוסה, שילווה את החייב בדרך החתחתים בדרך לקבלת ההפטר הינה חשובה במיוחד. רק עורך דין בעל ניסיון פרטני בתחום זה, יוכל לסייע ללקוח שלו בהליך של  טיפול בחובות וע"י כך גם להתוות לו את הדרך להתחלה חדשה.

אם גם אתם חייבים סכומי כסף גדולים לנושים שונים ומעוניינים לנקוט בצעדים המתאימים, אשר יאפשרו לכם להשאיר את החובות הללו כנחלת העבר ולפתוח דף חדש – אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עורכי הדין מוריאנו לונטר – עורכי דין פשיטת רגל ברמת גן. עורכי הדין המקצועיים והמנוסים של המשרד הינם בעל הידע הכלים לסייע לכם בהליך קבלת הפטר מחובות ועל ידי כך, להשיב את חייכם לידיכם.