חייבים סכומי כסף גדולים? זה מצב מעיק ומטריד שמכניס את החייב לתסבוכת אמתית. והמצוקה לא נשארת בגבולות התחום הכלכלי - אלא יוצרים קשיים בכל תחומי החיים. הלחץ הנפשי פוגע בשלוות הנפש ומשפיע במידה רבה על הזוגיות ועל המשפחה כולה. כי כאשר נושים דורשים את כספם ולא נותנים מנוח, מוצא החייב את עצמו במצב גרוע ביותר. במצב זה בו הוא אינו מסוגל לפרוע את החובות שלו, ולא רואה כל פתרון באופק - יהיה עליו לפעול על מנת להציל את עצמו ולפתור את המצב בצורה הטובה ביותר בהתאם לנסיבות.

בקשה להפטר באמצעות עורכי דין פשיטת רגל בת"א
במטרה לאפשר לאנשים שנקלעו לחובות גדולים לצאת לדרך כלכלית חדשה, נועד הליך פשיטת רגל. הליך זה מציב את החייב מול המצב הנוכחי שלו ודורש ממנו לעשות את המיטב על מנת להחזיר אחוז מסוים מהחובות שלו. כלומר, אין מסירים ממנו את האחריות. אך יחד עם זאת פועלים על מנת לצמצם את הסכומים כדי לאפשר לו להתחיל את החיים הכלכליים שלו מחדש. הוא יוכל להגיש באמצעות עורכי דין פשיטות רגל בתל אביב בקשה להפטר. הבקשה תוגש בבית המשפט.

ההפטר ימחק מרשימת החובות של החייב סכומי כסף גדולים מאוד. מחד ידרוש המהלך מהחייב מאמצים מרובים וכן שיתוף פעולה מלא מול כלל הגורמים. הפעילות הכלכלית שלו תיבדק לעומק ויהיה עליו להגיש דו"ח אחת לחודשיים. אך מנגד בקשה להפטר אכן תסייע לו ותמחק אחוז משמעותי מכלל החובות שלו. על מנת להשיג הצלחה בתהליך חשוב להגיש בקשה להפטר בליווי עורכי דין פשיטת רגל ברמת גן. עורך דין מוריאנו לונטר שייצג את החייב יפעל על מנת להועיל לו ככל האפשר.

המטרה תהיה להשיג פשרה בין החייב לנושים. הפשרה שתושג לרצון שני הצדדים תאפשר לנושים לקבל סכום גבוה ככל האפשר מסכומי הכסף שהחייב חייב להם. ואילו החייב ישיג מחיקה של סכומי כסף מסוימים שהוא חייב לאנשים. כמו כן הוא ייהנה משקט מצד הנושים – הם לא יוכלו לפנות אליו ולהטריד אותו בגין החובות. כך הוא יוכל להפנות את המשאבים שלו לעבודה וליצירת הכנסות. באמצעות כספים אלו הוא יוכל לעמוד בהחזרי החובות שנקבעו לו בבית המשפט.

פניה אל עורך דין
עורכי דין פשיטת רגל בת"א שייצגו את החייב יכוונו אותו בכל הפעולות שלו, על מנת להשיג תוצאות משביעות רצון. עורכי דין פשיטות רגל בתל אביב יבחנו כל מצב לעומקו, וינחו את החייב לפעולות הנכונות אינדיבידואלית עבורו. כי זה התפקיד של עורכי דין פשיטת רגל ברמת גן – ייצוג נאמן של החייב וחתירה מתמדת להשיג עבורו שלווה כלכלית. כך שהוא אכן יוכל לחתום את התקופה המעיקה הזו, ולמחוק את החובות שלו. זו הדרך של החייב לצאת לדרך חדשה של יציבות כלכלית.