עו"ד לפשיטת רגל

אם יש לך חובות כבדים ואתה לא מצליח אפילו לדמיין איך תוכל להחזיר אותם, חשוב שתהיה מודע לעובדה כי אולי האור בקצה המנהרה שלך יהיה פתיחת הליכי פשיטת רגל. הליך של פשיטת רגל יגרום לכך שכל ההליכים המתבצעים כנגדך על ידי הנושים יהיו מוקפאים – ובסוף התהליך גם תוכל לקבל הפטר מהם. כל פעולות הגבייה למיניהן הקשורות לחוב שלך, תהיינה מפוקחות על ידי בית המשפט המחוזי ואתה תוכל לצאת לדרך חדשה ואופטימית יותר. אך יחד עם זאת, חשוב שתדע שהליך פשיטת רגל הוא הליך מורכב ובכדי לצלוח כל שלב ושלב המהווים חלק ממנו, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את אותו עו"ד לפשיטות רגל אשר ילווה אותך בתהליך.

תפקידיו של עו"ד לפשיטת רגל
בדומה לעובדה שהליך פשיטת רגל הינו מורכב, כך גם תפקידיו של עו"ד פשיטות רגל בת"א או בכל עיר אחרת, הינם מורכבים ומצריכים ממנו ידע רב, ניסיון והיכרות רבת שנים עם התחום. בין התפקידים והשירותים של עו"ד לפשיטות רגל: ייעוץ ראשוני לחייב, לגבי ההליך בו כדאי לו לנקוט על מנת להסדיר את חובותיו, הכנה והגשת הבקשה לפשיטת רגל, פתיחת תיק אצל כונס הנכסים, הגשת בקשה להסדרי נושים, הגשת בקשה להפטר מחובות ופעולות נוספות אשר מהוות חלק בלתי נפרד מהתהליך המדובר. מכיוון שכל אחד מהתפקידים הינו בעל חשיבות גדולה והשפעה רבה על הצלחת התהליך של פשיטת הרגל, קיימת חשיבות לבחור בצורה מושכלת ונבונה את אותו משרד עורכי דין לפשיטת רגל, אשר ילווה אתכם בתהליך.

על מה לשים דגש בהליך בחירת משרדי עו"ד לפשיטת רגל?
בכדי לקבל את הליווי והייעוץ המקצועי והאיכותי ביותר בהליך פשיטת הרגל, חשוב לשים דגש על מספר פרמטרים בעת בחירת עורך דין לפשיטת רגל. מומלץ לוודא מה תחום ההתמחות של עורך הדין ומהם השירותים אותם הוא מציע. כדאי לנסות לקבל המלצות על אותו משרד עורכי דין לפשיטת רגל. פגישת הייעוץ הראשונית, היא הזדמנות לשאול שאלות ובהתאם לתשובות, לקבל את התמונה המלאה לגבי רמת המקצועיות של אותו עורך הדין. כמובן, שגם תחושה אישית, תהווה כפרמטר חשוב ובעל השפעה על הליך הבחירה בעורך הדין המתאים.  

כאמור, הליך פשיטת רגל הינו הליך מורכב, כאשר חשוב מאוד לוודא שעורך הדין אשר ילווה אתכם בתהליך יהיה מקצועי ומנוסה בתחום. משרד עורכי הדין מוריאנו לונטר – משרד עו"ד לפשיטת רגל בת"א, מהווה את הכתובת הנכונה, עבור כל אדם או חברה אשר מעוניינים להתחיל הליך של פשיטת רגל או פירוק ולא רוצים להתפשר על פחות מהייצוג הטוב ביותר. הניסיון, המקצועיות והיחס האישי והאדיב, מהווים את הפרמטרים בגינם משרד עורכי הדין מוריאנו לונטר נחשב לאחד המשרדים המובילים מבין משרדי עו"ד לפשיטות רגל בתל אביב ובכל הארץ. 
 
 
 

לתיאום פגישה
072-33-80-776

 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם
טלפון
072-33-80-776


דוא"ל
office@ml-adv.com

כתובת
דרך מנחם בגין 7, רמת גן
phone, phone, contact, telephone, support, call
file5, file, paper, page, new, empty, blank, document
home, home, house, building