פשיטת רגל לאדם פרטי

קיימות סיבות לא מועטות בגינן גם אנשים פרטיים מוצאים את עצמם מתמודדים עם חובות גדולים למספר נושים, מבלי יכולת כלכלית להחזיר את אותם החובות – שרק הולכים וגדלים עם הזמן. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם המצב הלא פשוט הזה, היא באמצעות הליך פשיטת רגל לאדם פרטי. הליך פשיטת רגל נועד בכדי לכנס את כל נכסיו של החייב, לממש אותם בהליך של מכירה ובתמורה להם לפרוע את חובותיו לאותם הנושים אשר הגישו כנגדו תביעות רלוונטיות בתיק של פשיטת הרגל. מדובר בהליך הטומן בחובו שלבים רבים, כך שבכדי לעבור אותו בצורה הטובה ביותר, ההמלצה היא להסתייע באחד מאותם עורכי דין פשיטת רגל בתל אביב, או בעיר המגורים שלכם.
 
הליך פשיטת הרגל
הליך פשיטת הרגל, מורכב כאמור ממספר שלבים שונים, כאשר השלב הראשון, יהיה הגשת בקשה לצו כינוס – את הצו יש להגיש אל הגופים הרלוונטיים כמו: משרד כונס הנכסים הרשמי ובית המשפטי המחוזי. צו הכינוס הינו חשוב וחיוני בהליך של פשיטת רגל לאדם פרטי, מכיוון שהוא נועד לעכב הליכים שונים אשר ננקטים כנגד החייב. לאחר קבלת צו הכינוס ובעקבות פעולות שונות המתבצעות בהליך זה, יקבל החייב צו תשלומים ויהיה עליו לשלם מדי חודש את התשלומים שנקבעו לו באותו הצו.

בנוסף על כך, החייב יתבקש למלא דו"ח ולהגיש אותו אחת לחודשיים, דו"ח זה אמור לכלול את ההכנסות וההוצאות של החייב – דו"ח זה יאפשר לעקוב אחרי מצבו הכלכלי של החייב. השלב האחרון בהליך של פשיטת רגל אישית, היא קביעת התאריך בו תוכרז פשיטת הרגל וקבלת צו ההפטר. כאמור, בכדי לצלוח את כל השלבים הללו של הליך פשיטת רגל לאדם פרטי, חשוב מאוד להסתייע באותו עורך דין פשיטת רגל בתל אביב או בעיר המגורים שהינו מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום. 

בחירת עורך הדין
בדומה לפירוק של חברות, גם הליך פשיטת רגל לאדם פרטי, הינו הליך מורכב, הטומן בחובו בירוקרטיה  רבה ומצריך שימוש בידע רב ובכלים מקצועיים, אשר יסייעו לצלוח את התהליך בצורה טובה. בכדי שהליך זה אכן יתבצע בצורה המהירה והיעילה ביותר, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את אותו עורך דין שילווה אתכם בתהליך מתוך ההיצע של עורכי דין פשיטת רגל. שימת דגש על אותו עורך דין שהינו בעל ניסיון פרטני ומוניטין בתחום של פשיטת רגל אישית, תשפיע בצורה משמעותית על סיכויי ההצלחה של התהליך. 

אם גם אתם מעוניינים לבצע פשיטת רגל לאדם פרטי וכחלק מכך, תרים אחר עורך דין פשיטות רגל בתל אביב, שהינו מקצועי ומנוסה בתחום, משרד עורכי הדין מוריאנו לונטר - עורכי דין פשיטת רגל בתל אביב, יהוו את הכתובת הנכונה עבורכם. אתם מוזמנים ליצור קשר ולעשות את הצעד הראשון בדרך לקבלת ייעוץ מקצועי וליווי אישי ואיכותי לאורך כל שלבי ההליך של פשיטת הרגל.
 
 
 

לתיאום פגישה
072-33-80-776

 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם
טלפון
072-33-80-776


דוא"ל
office@ml-adv.com

כתובת
דרך מנחם בגין 7, רמת גן
phone, phone, contact, telephone, support, call
file5, file, paper, page, new, empty, blank, document
home, home, house, building