עורך דין תביעות נגד בנקים


יש מצבים בחיים בהם אנשים נקלעים לסיטואציה בו הם צריכים סיוע מקצועי כדי לפתור את העניין על הצד הטוב ביותר. עורך דין תביעות נגד בנקים או עו"ד עבור ביצוע הסדר חובות מול ספקים יוכל להועיל במידה רבה. הוא ייכנס לתמונה על מנת להפחית את הנזקים ולהקל על האדם אותו הוא מייצג בצורה ניכרת.

מקרים שונים שבהם יוכל עו"ד לסייע
  • תביעה נגד בנק – יש מקרים בהם הבנק לא פעל כפי שמצופה ממנו כגוף ציבורי. במקרים כאלו בהם הוא לא היה נאמן ללקוח, ולא פעל בתום לב מולו. וכן במקרים נוספים תהיה עילה לתבוע אותו בבית המפשט. יש לדעת כי לבנק יש מחויבות משמעותית כלפי הלקוחות שלו. ולכן ניתן להגיש תביעה באמצעות עורך דין. עורך דין תביעות נגד בנקים שייצג את הלקוח יגדיל במידה רבה את הסיכוי כי התביעה תתקבל.
  • חדלות פרעון של חברה – לכל חברה יש הוצאות רבות. כל עוד המצב של החברה הינו יציב ומאוזן, היא מצליחה לעמוד בהתחייבויותיה. אך מה קורה כאשר המאזן שלילי, והחברה לא מצליחה לכסות את העלויות של עצמה? במקרה של חדלות פרעון של חברה בו יש צורך לבצע טיפול בחובות, יש לפנות אל עורך דין בעל התמחות בתחום זה. הוא יבחן את המצב של החברה ויוביל אותה למקום בטוח.
  • טיפול בחובות – כאשר אדם פרטי או חברה מגיעים למצב בו אין להם יכולת לשלם את החובות שלהם. כמו לדוגמה במקרה בו חברה אינה יכולה להגיע אל הסדר חובות מול ספקים, יוכל עורך דין תביעות נגד בנקים להועיל במידה רבה ולאפשר לאדם או לחברה לפתור את המצב בצורה החכמה ביותר. כך שהחייב יוכל להגיע להסדר מול כלל הנושים ומול בית המשפט. כך שהוא יחזיר חלק מהסכום ואילו יתר סכום החובה יימחק. אפשרות זו מאפשרת לפתוח דף חדש בתחום הכלכלי. כך שחובות העבר שהצטברו לא יעיקו על החייב לאורך ימים, ויעיבו על הניסיונות הכלכליים שלו לכל אורך הדרך. בעזרת עורך דין ניתן לפתוח דרך חדשה בלי חובות מהעבר.
מתעניינים על עורך דין תביעות נגד בנקים?
נמצאים במצב של אי יכולת לעמוד בתשלומים ומעוניינים להיות מיוצגים על ידי עורך דין בעל מיומנות בתחום? עו"ד מוריאנו לונטר מציע גם לכם לקבל את השירות המקצועי ביותר בתחום. הידע שלנו רב ובמהלך שנות הפעילות שלנו צברנו מיומנות רבה. השגנו הצלחות מרשימות עבור הלקוחות שלנו.

בכל מקרה של צורך, בין אם מדובר על מקרה פשוט ובין אם אתם חשים כי מדובר במקרה סבוך, אנחנו הכתובת שלכם. צרו עמנו קשר כדי לבחון את המצב שלכם לאשורו. אתנו תוכלו לצאת לדרך בצורה מקצועית ונכונה. להצלחה האישית שלכם ולפתרון יעיל ומוצלח.
 
 

לתיאום פגישה
072-33-80-776

 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם
טלפון
072-33-80-776


דוא"ל
office@ml-adv.com

כתובת
דרך מנחם בגין 7, רמת גן
phone, phone, contact, telephone, support, call
file5, file, paper, page, new, empty, blank, document
home, home, house, building