עורך דין פשיטת רגל בת"א

מי שמגיע למצב בו הוא מבקש לפתוח בהליך פשיטת רגל עושה זאת בדרך כלל לאחר שכלו כל הקיצים. פשיטת רגל היא מצב בו אדם לא יכול להחזיר את חובותיו, לא יכול לעמוד בתשלומים והוא מבקש לפתוח דף חדש. במקרה והחייב יקבל את ההפטר המיוחל בסופו של התהליך, הוא יוכל להתחיל דף חדש בחייו ללא חובות אם כי יש לו הגבלות שונות בהן הוא צריך לעמוד. עורך דין פשיטת רגל בת"א או עורך דין פשיטות רגל ברמת גן כמו בכל מקום אחר הוא זה שמנהל מבחינת החייב את ההליך מתחילתו ועד סופו.

מהו הליך פשיטת רגל?
עוד לפני שנדבר על עורך דין פשיטת רגל בת"א ועל החשיבות שלו, כמו גם עורכי דין פשיטות רגל ברמת גן ובכל מקום אחר, נסביר מהו ההליך. כפי שציינו פשיטת רגל היא מצב בו החייב לא יכול לפרוע את חובותיו, ואם הם עולים על פני סכום מסוים שהגדיר החוק הוא יכול להגיש את הבקשה. הליך פשיטת רגל יכול להתחיל גם מצדו של נושה מסוים שהחוב אליו עולה על הסכום הרלוונטי בחוק. עורך דין פשיטת רגל יתחיל את ההליך שבמסגרתו יפעלו לגביית חובותיו של החייב אך לא דרך ההוצאה לפועל. 

כינוס נכסים
ההליך כולל גם מתן צו כינוס נכסים. עורך דין פשיטת רגל בת"א ייצג את החייב אל מול מי שמונה לכנוס את נכסיו של החייב, ואלו יחולקו לנושים בהתאם לחלק שלהם בחוב הכולל. כל נושה שרוצה לקבל את החלק שלו בחוב חייב להגיש בקשה בתוך חצי שנה, ואם לא כן הוא לא יוכל לקבל את מה שמגיע לו. במקביל להליך כינוס הנכסים מוטלות על החייב הגבלות שונות כמו אזור יציאה מהארץ, איסור על שימוש בצ'קים, איסור על שימוש בכרטיס אשראי והגבלות שונות נוספות שאמורות לוודא שהוא לא ייכנס לחובות נוספים (בדרך כלל אך לא חובה).

לאתר את עורך הדין הנכון
עורך דין פשיטת רגל בת"א כמו גם עורך דין פשיטת רגל ברמת גן ובכל מקום אחר, צריך להיות עורך דין פשיטת רגל עם ניסיון רב. הוא זה שייצג את הלקוח והוא זה שבסופו של דבר יכול להכריע בין קבלת ההפטר המיוחל או שלא מה שאומר – תחילתו של דף חדש או שלא. חשוב לוודא שיש לעורך דין את הניסיון הדרוש ואת אחוזי ההצלחה בתיקים קודמים בייצוג מול בית המשפט וכונס הנכסים.

משרד מוריאנו לונטר – מתמחים בתחום
אם אתם צריכים עורך דין פשיטת רגל בת"א או עורכי דין פשיטת רגל ברמת גן כמו גם בכל מקום אחר, משרד מוריאנו לונטר הוא המשרד אותו אתם צריכים. שנים של ניסיון יחד עם מאות לקוחות מרוצים הם ההוכחה שזהו משרד שעובד ברמה מקצועית גבוהה. 
 
 
 

לתיאום פגישה
072-33-80-776

 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם
טלפון
072-33-80-776


דוא"ל
office@ml-adv.com

כתובת
דרך מנחם בגין 7, רמת גן
phone, phone, contact, telephone, support, call
file5, file, paper, page, new, empty, blank, document
home, home, house, building