עורך דין פשיטות רגל ברמת גן

כל אדם עלול להיקלע למערבולת כלכלית. שלב בחיים בו הוא מוצא את עצמו חייב סכומי כסף גדולים מאוד לאנשים, ואין לו כל יכולת לפרוע את החובות שלו. מלבד ללחץ הכלכלי בו נתון אדם זה, מהווה התקופה אתגר בכל התחומים. הן במישור הנפשי וכן בחיי המשפחה והזוגיות. במצב כזה יהיה על האדם לבחון את האפשרות של פניה אל עורך דין פשיטות רגל בת"א לצורך ביצוע הליך פשיטת רגל. מדובר בתהליך בו החייב מקבל את ההזדמנות לשלם לנושים את מה שנמצא בגבולות האפשריים שלו, ולקבל הפטר באשר ליתר החובות שלו. כך הוא מקבל את האפשרות להתחיל את החיים הכלכליים שלו מחדש, בלי חובות מעיקים שאינם מאפשרים לו להצליח לצאת מהסבך. ההליך סולל בפני החייב דרך אפשרית לצאת מהבוץ ולסלול את הדרך להצלחה כלכלית למרות המצב העכשווי שלו.

שלבים בהליך פשיטת רגל
שלב ראשון – ממתן צו הכינוס יתחיל השלב הראשון למשך שמונה עשר חודשים. בתקופה זו יבוטלו ההגבלות ויעכבו את הליכי הוצאה לפועל. במשך חודשים אלו יגיש החייב דו"ח הכנסות והוצאות וכן ייחקר באשר למקורות ההכנסה שלו ובאשר לנכסים שלו. בחודשים אלו הוא ישלם תשלומים חודשיים קבועים. כחלוף תקופה זו ייערכו דיון אודות הכרזת החייב, ובית המשפט ידון לגבי מתן צו הפטר. דהיינו, מחיקת החובות הקיימים ומתן האפשרות לצאת לדרך חדשה בלי החובות המעיקים שאין לו יכולת לפרוע אותם.

שלב שני – בשלב זה מבצעים את תכנית הפירעון. תכנית זו תקבע בהתאם ליכולת הכלכלית של החייב. את ההליך יתחמו לפרק זמן מוגדר, מה שיעניק לחייב את המחויבות לעמוד בתכנית הפירעון שתוכננה עבורו במטרה לקבל את ההפטר. חשוב לציין כי סכומי הכסף שהחייב ישלם בסך הכול במהלך תכנית הפירעון הוא אחוז קטן ביחס לסך החובות שהוא צבר. כמו כן יוכל החייב לבקש בקשת איחוד תיקים הוצאה לפועל.

הובלת הליך פשיטת רגל בליווי עו"ד מקצועי
על מנת להצליח בהליך, יש לפנות אל עורך דין מוריאנו לונטר. עורך דין פשיטות רגל ברמת גן ייצג את החייב וינחה אותו בביצוע הפעולות השונות. וזאת כדי שהוא אכן יצליח לקבל הפטר כפי שהוא מעוניין לקבל. עורך דין פשיטות רגל ברמת גן שיוביל את ההליך, יכוון את החייב ויסייע לו בביצוע מכלול הפעולות. כך שהוא אכן יצליח להיכנס לתכנית פירעון. מה שבסופו של דבר ימחק סכומים משמעותיים מכלל החובות שלו. לאחר הסדר חובות שיבוצע באמצעות עורך דין פשיטות רגל ברמת גן, יוכל החייב לבצע הסדר חובות בניסיון לפרוע את סכום הכסף אותו הוא מתחייב לפרוע. עורך דין פשיטות רגל ברמת גן יפעל על מנת להיטיב עם החייב, ולתכנן עבורו את התכנית הריאלית והאפשרית ביותר עבורו.

בחירת עורך דין פשיטות רגל בת"א תיעשה על פי אחוזי ההצלחה שלו, והמלצות של לקוחות שעברו תהליך של איחוד תיקים הוצאה לפועל והסדר חובות. כך ניתן לצאת לדרך חדשה בתחום הכלכלי.
 
 

לתיאום פגישה
072-33-80-776

 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם
טלפון
072-33-80-776


דוא"ל
office@ml-adv.com

כתובת
דרך מנחם בגין 7, רמת גן
phone, phone, contact, telephone, support, call
file5, file, paper, page, new, empty, blank, document
home, home, house, building