משרד עורך דין לפשיטת רגל

גם אם צבר אדם סכומים גדולים של חובות כספיים - יש לו מוצא. חובות כספיים עלולים להצטבר כתוצאה מהלך עסקי או מתנודות לא צפויות בתחום העיסוק. כתוצאה מכך עלול אדם לצבור חובות גדולים לספקים, לעובדים וכדומה. כאשר אדם מתמודד מול הנושים ואין לו יכולת לפרוע את החובות שלו, יהיה עליו לפנות אל משרד עורך דין לפשיטת רגל. משרדי עו"ד לפשיטות רגל יבחן את המצב הספציפי בו הוא נתון, ויבדוק את האפשרויות שעומדות בפניו. המטרה היא לאפשר לחייב לפרוץ דרך ולסיים עם החובות בצורה אפשרית עבורו.

החייב יהיה זכאי לעבור הליכים שיסייעו בידו להתחיל דף חדש בתחום הכלכלי. כך לדוגמה, אם נפתחו נגדו מספר תיקים בהוצאה לפועל הוא יוכל לדרוש, במקרים מסוימים, איחוד תיקים מוגבל באמצעים, פעולה זו עשויה להקל על המצב בו הוא נתון. כמו כן פניה אל משרד עורך דין לפשיטת רגל תאפשר לו לבחון את האפשרות לקבלת צו הפטר בהליך פשיטת רגל. משרד עורך דין לפשיטת רגל ינהל את ההליך ויחתור להשיג עבור האדם המיוצג הפטר אפשרי ונוח ככל האפשר.

על הליך פשיטת רגיל וקבלת צו הפטר
כאשר אדם נון בביצה כלכלית מעיקה, ואין לו יכולת לפרוע את החובות שלו - גם הנושים שלו מודעים לכך. הם רואים בעיניים כלות את הכסף ששייך להם נעלם מהישג ידם. בשלב זה בו הם מנסים להציל את שארית החוב שלהם, הם עשויים להביע הסכמה ולהגיע לפשרה מול החייב. משרד עורך דין לפשיטת רגל ייצג את החייב מול הנושים בבית המשפט. המטרה תהיה להגיע להסדר בו החייב מתחייב לפרוע סכום מסוים מכל החובות שלו. וזאת בתשלומים חודשיים קבועים. עמידתו של החייב בתשלומים תאפשר לו לקבל הפטר באשר ליתר החובות שלו. פשרה זו מוחקת סכומי כסף גדולים מכלל החובות שצבר החייב.

כדי להצליח בהובלת המהלך יש לפנות אל עורכי דין פשיטת רגל בתל אביב, עו"ד מוריאנו לונטר, בעל  מומחיות בתחום. הללו יבחנו את מכלול הצעדים שיוכלו להקל על החייב. איחוד תיקים מוגבל באמצעים ייערך עבור חייבים שנפתחו יותר מתיק אחד בהוצאה לפועל. כמו כן ימנו מנהל שעליו תהיה מוטלת האחריות באשר לניהול הפשרה ותשלומי החזר החובות. משרדי עו"ד לפשיטות רגל בעלי יכולת מוכחת בתחום יוכלו להוביל את החייב לחוף מבטחים, במטרה להחזיר לחיים שלו את השלווה ואת היציבות הכלכלית.

עורכי דין פשיטת רגל בתל אביב עשויים להועיל בשלב זה, הם יאפשרו לחייב לחתום את התקופה הכלכלית המעיקה בדרך ליציבות כלכלית מחודשת. עול החובות המעיק לא ילווה את החייב בכל דרכיו, וכך הוא יוכל לצאת ממצב של מצוקה. הליך זה נועד לאפשר צמיחה כלכלית מחודשת תוך קבלת אחריות על המצב, ומאמצים לפרוע את סכומי הכסף האפשריים עבור החייב.
 
 
 

לתיאום פגישה
072-33-80-776

 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם
טלפון
072-33-80-776


דוא"ל
office@ml-adv.com

כתובת
דרך מנחם בגין 7, רמת גן
phone, phone, contact, telephone, support, call
file5, file, paper, page, new, empty, blank, document
home, home, house, building