הפטר בפשיטת רגל

במקרים רבים, אנשים אשר מתמודדים עם חובות גדולים וכחלק מכך, גם עם לחצים ותחושות לא נעימות, לא יצליחו לראות את האור בקצה המנהרה ויש אור שכזה גם במצבים לא פשוטים כמו מצב זה. הפטר בפשיטת רגל, יאפשר לאדם אשר נמצא בתהליך, למחוק את חובותיו וליהנות מהזדמנות להתחלה חדשה ואופטימית בחייו. כמובן, שבכדי להגיש בקשה להפטר וגם לקבל את אותו הפטר בסופו של דבר, קיימת חשיבות גבוהה להסתייע באותו עו"ד פשיטת רגל בת"א, שהינו מקצועי ומנוסה בתחום וברשותו, הכלים והידע לסייע בתהליך ולבצע אותו בצורה המהירה והיעילה ביותר האפשרית. 

אז מה זה הפטר ואיך ניתן לקבל אותו?
הפטר בפשיטת רגל, הוא צו אשר ניתן על ידי בית המשפט ובאמצעותו כאמור, יכול החייב לקבל פטור מחובותיו ולהתחיל תקופה חדשה בחיים שלו, מבלי הצורך להתמודד עם מרדפים וטרדות מצד הנושים. כמובן, שלא כל אחד יכול לקבל הפטר ובכדי לקבל הפטר שכזה, החייב אמור להגיש בקשה לבית המשפט שאמור לדון באותה הבקשה ולקבל החלטה האם לתת את ההפטר או לאו. בין השיקולים אשר ישפיעו על ההחלטה האם לתת הפטר בפשיטת רגל: מידת תום הלב של חייב ואופן ההתנהלות שלו בטרם הגשת הבקשה, התנהלות החייב בהליך פשיטת הרגל, גובה החובות ורמת היכולת הכלכלית של החייב. כמובן, שבחירת עו"ד פשיטת רגל ברמת גן, בתל אביב או בעיר המגורים תהווה צעד חשוב אשר ישפיע במידה רבה על הסיכוי של מגיש הבקשה לקבלת הפטר בפשיטת רגל לקבל אותו.

סוגים שונים של הפטר בפשיטת רגל
קיימים סוגים שונים של צווי הפטר שחשוב להיות מודעים להבדלים ביניהם ולמשמעות של כל אחד מהם. בין הסוגים: הפטר חלוט: הפטר זה מעניק פטור מוחלט מכל החובות. הפטר מותנה: זהו שלב בו בית המשפט עדיין לא קיבל את ההחלטה האם להעניק הפטר חלוט או לא – בדרך כלל מי שמקבל הפטר מותנה, יצטרך לעמוד בהתניה כלשהי על מנת לקבל הפטר חלוט. הפטר חלקי: בניגוד להפטר חלוט, הפטר מהסוג הזה, יסייע במחיקה של חלק מהחובות בלבד ולא את כולם. כמובן, שאדם אשר נמצא בהליך של פשיטת רגל ומסתייע לצורך כך באותו עו"ד פשיטת רגל ברמת גן או בעיר מגוריו שהינו מקצועי ומנוסה, יוכל לקבל ממנו את כל המידע הרלוונטי על הנושא של הפטר בפשיטת רגל ועל סוגיו השונים.

מעוניינים להגיש בקשה להפטר? בכדי לעבור את כל השלבים בדרך לקבלת הצו, על הצד הטוב ביותר, חשוב להסתייע באותו עו"ד פשיטת רגל בת"א מקצועי ומנוסה בתחום. בדיוק מהסיבה הזאת, משרד עורכי הדין מוריאנו לונטר, יהווה את הכתובת הנכונה ביותר בעבורכם. לקבל כל הפרטים וקביעת פגישת ייעוץ, מוזמנים ליצור קשר עם המשרד. 
 
 
 

לתיאום פגישה
072-33-80-776

 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם
טלפון
072-33-80-776


דוא"ל
office@ml-adv.com

כתובת
דרך מנחם בגין 7, רמת גן
phone, phone, contact, telephone, support, call
file5, file, paper, page, new, empty, blank, document
home, home, house, building