הסדרי נושים

חייב שאינו יכול לעמוד בהתחייבויות שלו, ולפיכך לא מחזיר את החובות שלו לנושים - יוכל להיעזר בעורך דין בתחום הסדרי נושים. בעזרתו הוא יוכל להוביל מהלך לשם קבלת הפטר מחובות. מדובר בהליך המיועד לחייבים שצברו חובות בסכומים גדולים, והם מעוניינים להסדיר את החובות באמצעות הפש"ר. בהליך זה הם מציעים לנושים לקבל חזרה אחוז חלקי מתוך החובות. אחוז זה הינו נמוך משמעותית מהחוב האמתי שלהם. אך למעשה הוא מבטיח לנושים לקבל ולו חלק אחד מהסכום. וזאת במצב בו הם מגלים כי לחייב אין את היכולת להחזיר את הסכום במלואו. בהליך זה הם מצילים לכל הפחות חלק מהסכום אותו חייבים להם.

כאשר מנהלים תהליך כזה יהיה צורך להגיע להסכמה מול הנושים וכן מול בית המשפט. לאחר שהתקבלה הסכמה, ההליך נכנס לתוקף והוא מחייב את כל הצדדים. היתרון הגדול של ההסדר הנו בכך שהוא מאפשר לאדם שחייב סכומי כסף גדולים הסדר מהיר. אך מנגד במהלך תקופה זו עליו להחזיר סכומי כסף. אמנם הם חלק קטן מסך החובות אך גם זה לא תמיד קל ואפשרי לחייב. במקרה בו החייב אינו מצליח לעמוד בהתחייבויות שלו, ההסדר יאבד מתוקפו. חייבים רבים מעוניינים להגיע להסדר כזה ולהתאמץ כדי להקטין את סך החובות שלהם. אמנם זה ידרוש מהם מאמץ להחזרת אחוז חלקי מהחובות. אך זה בהחלט מועיל להם בטווח הרחוק – עבור מחיקת החובות ויציאה לדרך כלכלית חדשה.

הסדר חובות מול בנקים - על התהליך
על מנת להוביל תהליך של הסדרי נושים יפעל עורך הדין בצורה כזו שכל הנושים וכן בית המשפט יתנו הסכמה להליך. כך שהחייב יצליח להשלים הסדרי נושים. במקרה בו החייב צבר חובות בנקאיים יהיה צורך לפעול בצרוה אחרת. וזאת מכיוון שכל חוב לבנק עלול לסבך את האדם בצורה משמעותית. וזאת משום שהבנק עשוי להטיל סנקציות ולפנות להליכי הוצאה לפועל מול החייב, במטרה להחזיר לעצמו את החוב של הלקוח. מה שמוביל בסופו של דבר להוצאות נוספות בגין עו"ד והוצאות משפטיות. על מנת לפתור את הבעיה עוד לפני שכדור השלג ממשיך להתגלגל ולהגדיל את התסבוכת, חשוב לפנות אל עורך דין בעל מיומנות בתחום הסדר חובות מול בנקים. תפקידו לייצג בצורה נאמנה את החייב בבית המשפט ולסייע לו לסגור את החוב בצורה הטובה ביותר בעבורו.

עבור הגשת תביעות בנקים או לצורך תהליך הפטר מחובות על החייב לנהוג בצורה חכמה ושקולה. ייצוג מקצועי באמצעות עורך דין תביעות בנקים או הפטר מחובות יסייע במידה רבה. כך הוא ימצא את הדרך הנכונה לפעול ולנהל את התביעה ואת כל ההליך בהתאם למצבו. זו הדרך להקל מעל עצמו ולהוביל מהלך של יציאה מעול החובות הכלכליים שלו. כך הוא יכול לסלול לעצמו את הדרך מחדש.

צרו קשר עם משרד עו"ד מוריאנו לונטר לקבלת חוות דעת מקצועית על המקרה שלכם.
 
 

לתיאום פגישה
072-33-80-776

 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם
טלפון
072-33-80-776


דוא"ל
office@ml-adv.com

כתובת
דרך מנחם בגין 7, רמת גן
phone, phone, contact, telephone, support, call
file5, file, paper, page, new, empty, blank, document
home, home, house, building