הוצאה לפועל איחוד תיקים ​

הוצאה לפועל איחוד תיקים - מדוע כדאי להתייעץ עם עורך דין מומחה לתהליך?
במידה ונקלענו לחובות מול כמה נושים ואנו נדרשים להגיע למשרדי הוצאה לפועל איחוד תיקים הוא הליך אשר נועד להקל עלינו ולאחד את כל החזרת החובות מול גוף אחד. התהליך חוסך לחייב התרוצצויות בין בתי משפט ברחבי הארץ, שכן כל נושה יכול להגיש תביעה בבית משפט הסמוך למגוריו ולא ליד מגורי החייב, ומאפשר בניית תכנית החזרים חודשית ומסודרת לפי היכולת הכלכלית לכל הנושים יחדיו. 

מה כולל תהליך איחוד תיקים?
לאחר פתיחת תיק כנגד החייב הוא מוזמן לחקירה המכונה 'חקירת יכולת' בהוצאה לפועל. בחקירה זו על החייב להצהיר על הכנסה, נכסים והרכוש שברשותו. על פי ממצאי החקירה מוגדרת גם יכולת ההחזרה של החייב. חשוב מאוד ליווי של עורך דין כבר בהליך זה שכן אנו יכולים להצהיר על יכולת הכנסה שגויה או לדווח על נכסים שלא מחויבים בחקירת ההוצאה לפועל, מה שישפיע כמובן על גובה החזרת החובות החודשי שלנו אחר כך. בנוסף על ידי ייצוג של עורך דין ניתן גם להגיש ערער כנגד החוב או גובה החוב ביתר קלות. 

לפי חקירת היכולת  מוחלט כמה כל נושה צריך לקבל, אך במקרה של כמה נושים ייתכן וכל נושה ירצה לקבל את מלוא כספו לפני האחרים. במקרים כאלה נושה יכול לדוגמא לפעול לעיקול נכס לטובתו אשר היה אמור להימכר בכדי להחזיר חובות לכמה נושים אחרים. לכן בריבוי נושים עורך הדין ידרוש מאותה הוצאה לפעול איחוד תיקים בכדי לאפשר לחייב להחזיר את כספו בצורה מסודרת בהסדר מול גוף אחד תחת תכנית החזרים קבועה ועקבית.

מדוע כדאי לפנות לעורך דין מומחה באיחוד תיקים?
ברור לכולם שכאשר כואב לנו הגב אנחנו נלך לאורתופד מומחה ולא לרופא רגיל, על אותו משקל כאשר פתחנו בהליך של פשיטת רגל והחזרת חובות אנו נרצה להתייעץ עם עורך דין אשר המומחיות הספציפית שלו היא בתחום זה. כאשר מתחילים הליך מול הוצאה לפועל איחוד תיקים יכול להיות הליך בירוקרטי ומסובך בו אנו עלולים למצוא את עצמנו כבולים בהסדרי תשלומים מעבר ליכולתנו או תחת מגבלות שיכלנו להסיר. ליווי משפטי של עורך דין ממשרד מוריאנו ולונטר יעזור לכם להימנע מלהפוך את התהליך לקשה ומסורבל עוד יותר. 

משרד מוריאנו ולונטר הינו משרד עורכי דין עם למעלה מ - 30 שנות ניסיון בליווי ועזרה לחייבים בהסדרת חובות, ייצוג מול  הוצאה לפועל איחוד תיקים ועזרה בהליך פשיטת רגל והבראה ממנו. אם נקלעת להליך של פשיטת רגל צוות עורכי הדין והמשפטנים שלנו ישמחו לייעץ לכם בצורה המקצועית ביותר בעזרה בהסרת הגבלים ומגבלות כלכליות בזמן הליך פשיטת הרגל ובניית תכנית החזרים אשר תביא לסיומה בצורה המהירה ומכובדת ביותר.  
 
 

לתיאום פגישה
072-33-80-776

 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם
טלפון
072-33-80-776


דוא"ל
office@ml-adv.com

כתובת
דרך מנחם בגין 7, רמת גן
phone, phone, contact, telephone, support, call
file5, file, paper, page, new, empty, blank, document
home, home, house, building