איחוד תיקים הוצאה לפועל ​

משרד עו"ד  מוריאנו & לונטר מתמחים בפשיטת רגל איחוד תיקים הוצאה לפועל 
עבור עצמאי הבשורה הקשה ביותר היא פשיטת רגל. שנים של עבודה שהושקעה בעמל וברגש רב יורדות לטמיון ואיתן כמובן גם היכולת להתפרנס. מהרגע בו הוכרז אדם כפושט רגל נפתחים נגדו תיקים בהוצאה לפועל לוודא שיחזיר את חובו. תהליך פשיטת הרגל הינו הליך מתיש מבחינה בירוקרטית ונפשית ומומלץ לשכור עו"ד ממשרד מומחה בתחום זה על מנת שיעזור לעבור אותו בשלום תוך מזעור הנזקים הכספיים וההגבלים.

מהו הליך של הוצאה לפועל?
עסק פועל עובד מול שורה של ספקים ונותני שרות, לרוב בצורה של אשראי לתקופה קדימה. כאשר העסק מוכרז כפושט רגל ייתכן והוא ישאר עם חובות עתידיים לספקים. ספקים אלא כמובן ירצו את כספם חזרה, ומכיוון ולפושט רגל למעשה אין יותר כסף לשלם להם הם פונים לבית המשפט בדרישה לקבל את כספם. לאחר הגשת התביעה ניתן לפנות להוצאה לפועל אשר לה יש את היכולת לכפות על הפושט להחזיר את הכסף לתובעים. 

הפושט מקבל הודעה מההוצאה לפועל שנפתח נגדו תיק, ומאותו רגע הוא מחויב בתהליך של תכנית תשלומים למול ההוצאה לפועל שמצידה מעבירה את הכסף לנושה. 

במקרה של כמה נושים המקרה מסתבך עוד יותר. מובן שכל נושה ירצה לקבל את מלוא כספו חזרה וכמה שיותר מהר ולכן יפעיל כמה שיותר כוח בכדי לקבל אותו. כך נוצר מצב בו פושט הרגל נאלץ לפעול מול כמה חזיתות בו זמנית להתייצב לאין ספור דיונים ולנסות לחלק את מעט כספו ורכושו שנשאר בין כל התובעים. זהו בדיוק המקום בו משרד עורכי דין מוריאנו ולונטר יכול לעזור בבניית תכנית תשלומים להחזר החוב. במקרה של הגשת בקשה של איחוד תיקים הוצאה לפועל תהייה תהליך קל יותר . 

מהו הליך של איחוד תיקים?
הדרך הכי נכונה להתנהל מול כמה תיקים שנפתחו על ידי נושים שונים הוא הגשה של תהליך לאיחוד כמה תיקים לתיק אחד בהוצאה לפועל. בצורה הזו למעשה החזרת החובות נעשית רק למול ההוצאה לפועל ועל פי תכנית המבוססת על יכולת ההחזר אשר הותוותה על ידי אחד מעורכי הדין המומחים לנושא במשרד מוריאנו ולונטר. אין יותר צורך להתנהל מול כמה נושים ביחד באותו זמן כאשר כל אחד מושך לכיוון שלו.

אין ספק שפשיטת רגל היא לא עסק קל מבחינה כלכלית ורגשית כאחד. משרד עורכי הדין מוריאנו ולונטר בעל ותק של 30 שנה בתחום של פשיטות רגל ופירוקים, הוא הכתובת לייעוץ וליווי משפטי במקרים אלו לניהול נכון של איחוד התיקים למול הנושים. רק על ידי הגשת בקשה של איחוד תיקים הוצאה לפועל הופכת לתהליך אשר אפשר לעבור אותו עם תכנית הבראה כלכלית בריאה.  
 
 

לתיאום פגישה
072-33-80-776

 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם
טלפון
072-33-80-776


דוא"ל
office@ml-adv.com

כתובת
דרך מנחם בגין 7, רמת גן
phone, phone, contact, telephone, support, call
file5, file, paper, page, new, empty, blank, document
home, home, house, building