איחוד תיקים בהוצאה לפועל

ישנן סיבות רבות בגינן נצברים חובות גדולים, כאשר רבים מהחייבים מסובכים מול מספר לא מועט של נושים, אשר נקטו כנגדם הליכים דרך הוצאה לפועל. לעיתים, הדרך הטובה ביותר עבור אותם אנשים, להסדיר את החובות שלהם ולהוריד ולו במעט מעל כתפיהם את עול החובות, היא באמצעות הליך של איחוד תיקים בהוצאה לפועל. בכדי שהליך איחוד תיקים, אכן יצא אל הפועל, יש בשלב הראשון להגיש בקשה לאיחוד תיקים, כאשר במידה ובקשה זו תתקבל, במקום מספר התיקים הקיימים, יפתח לחייב תיק אחד והחייב יידרש לשלם בעבורו, סכום חודשי קבוע – סכום זה יחולק בין הזוכים. 

איחוד תיקים בהוצאה לפועל – המגבלות השונות
אז נכון שהליך של איחוד תיקים, טומן בחובו יתרונות שונים בעבור החייב והיתרון הגדול ביותר טמון בעובדה שמתאפשר לו להסדיר את החובות שלו, בצורה נוחה ובהתאם ליכולות שלו. יחד עם זאת, חשוב שכל מי שניגש להליך של איחוד תיקים בהוצאה לפועל, ידע שגם קיימת בהליך זה מגבלות ובין היתר: קיום של עיכוב יציאה מהארץ,  העובדה שהחייב מחויב לשלם מדי חודש את סכום הכסף שנקבע, במקרים רבים, יוטלו על החייב מגבלות פיננסיות שונות כגון: איסור לעשות שימוש בכרטיס אשראי או בפנקסי צ'קים. כאמור, בטרם הגשת בקשה לאיחוד תיקים, מומלץ מאוד להיוועץ בעורך דין מנוסה ומקצועי אשר יספק לחייב את כל המידע אודות התהליך, יתרונותיו וחסרונותיו ועל ידי כך, יאפשר לו לקבל החלטה מושכלת, האם איחוד תיקים בהוצאה לפועל, אכן יהווה את הצעד הנכון והמתאים ביותר למצבו של החייב. 

איחוד תיקים חייב מוגבל באמצעים
ישנם חייבים אשר אין באפשרותם לפרוע את החובות שלהם בפרק הזמן המקסימאלי אשר נקבע לכך. הפתרון במקרה כזה, יכול להגיע בצורה של איחוד תיקים חייב מוגבל באמצעים – בהליך זה החייב יקבל רשות לפרוס את התשלומים בעבור החובות שלו לתקופה שהיא ארוכה יותר מהתקופה המותרת. חשוב לציין, שמי שמגיש בקשה זו, אמור לקחת בחשבון, שהיא מגיעה גם עם מגבלות נוספות, לאלו המוטלות במקרה של איחוד התיקים ובין היתר: הגבלה בכל הנוגע לייסוד תאגיד, רישום במרשם חייבים מוגבלים באמצעים – על כל מה שמשתמע מי זה, הארכת עיכוב היציאה מהארץ, איסור לעשות שימוש בכרטיס אשראי ועוד. כאמור, קבלת ייעוץ מעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, תאפשר לחייב להבין אם הצעד הזה הוא אכן המתאים ביותר עבורו, או שעדיף דווקא לפתוח בהליך של פשיטת רגל. 

אם גם אתם מעוניינים להתחיל בהליך של איחוד תיקים בהוצאה לפועל, משרד עורכי הדין מוריאנו לונטר, יהווה את הכתובת הנכונה בעבורכם. לעורכי הדין של המשרד, ניסיון רב בהגשת בקשות לאיחוד תיקים וחייב מוגבל באמצעים, עבור לקוחות רבים, אשר בזכות שירותי הייעוץ והליווי המקצועי של עורכי הדין, זכו לפתוח דף חדש ונקי בחייהם ולהשאיר את הלחצים מהחובות הגדולים מאחוריהם. 
 
 

לתיאום פגישה
072-33-80-776

 או מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם
טלפון
072-33-80-776


דוא"ל
office@ml-adv.com

כתובת
דרך מנחם בגין 7, רמת גן
phone, phone, contact, telephone, support, call
file5, file, paper, page, new, empty, blank, document
home, home, house, building